גמילה מהימורים

מרגישים שהדחף שלכם למשחקי הימורים הוא בלתי נשלט? יש לנו פתרון בשבילכם!

רבים מהמכורים להימורים מתקשים להודות בצורך שלהם לגמילה מהימורים. מכיוון שהימורים יכולים להיות חברתיים, מהנים וממלאים צרכים אחרים של המכור, ההגעה להבנה שיש כאן תלות לוקחת זמן. אם אתם כאן, כנראה שהגעתם להבנה שמשחקי ההימורים הפכו אתכם לתלותיים באופן יום יומי. הריגוש וההנאה ממשחקי ההימורים בסופו של דבר תביא למפלות כואבות הן כלכלית והן רגשית. אנחנו באתר נגמלים מציעים לכם לפנות לטיפול בהתמכרות אצל מטפלים ומטפלות מוסמכים ומנוסים אשר יסייעו לכם להיפטר מהתלות במשחקי הימורים.

משחקי הימורים המכתיבים את היום יום של המכור

בדומה לכל התמכרות אחרת, גם במקרה של התמכרות להימורים, ישנו דחף בלתי נשלט ותלות עולה ומתגברת בטווח הארוך. הדרך להתמודד עם התמכרות להימורים מתחילה עם קבלת הדרכה וייעוץ מאנשי מקצוע המתמחים בטיפול בהתמכרויות. דרך אתר נגמלים תוכלו להגיע למטפלים מקצועיים המספקים טיפול 1 על 1 וקבוצות טיפול המונחות על ידי מטפלים מוסמכים. אם משחקי המזל מכתיבים לכם את היום יום, הזמן שלכם לפנות לטיפול בהימורים הוא עכשיו.

קבלת החלטה להגיע לטיפול בהתמכרות למשחקי הימורים

אחת ההחלטות הקשות ביותר של כל מכור למשחקי הימורים היא ההחלטה להגיע לטיפול. הטיפול הוא מעין הסכמה לכך שיש כאן בעיה בהתנהלות יום יומית הכוללת משחקי מזל. ברוב המקרים להתמכרות זו ישנה התערבות של בני המשפחה לעזרת המכור גם כאשר אין מצד המכור הבנה כי הוא לא יכול להפסיק את משחקי ההימורים ללא טיפול מקצועי. אנחנו באתר נגמלים מציעים למכורים ולמשפחות המכורים את כל ההכוונה להגיע לטיפול המותאם ביותר עבור המכור מתוך הבנה שכל מכור מגיע עם מטען נפגשי ורגשי שונה וצריך את הטיפול המותאם ביותר עבורו להתמודדות עם ההתמכרות בתהליך גמילה.

פנייה לגמילה מהימורים עם המטפלים של אתר נגמלים

רוצים להתחיל בתהליך גמילה מהימורים? מרגישים שזה הזמן להתחיל דף חדש בחיים ללא התלות במשחקי מזל? הצוות המקצועי של אתר נגמלים מזמין אתכם לפנות כבר עכשיו ללא היסוס למטפלים המוסמכים המופיעים כאן באתר. דרך האתר תוכלו להגיע למטפלים בהתמכרויות באיזור המגורים שלכם המספקים טיפול פרטי אחד על אחד או טיפולים קבוצתיים במרכזים מקצועיים לטיפול בהתמכרויות. צרו קשר עכשיו עם מטפל או קבוצת טיפול והתחילו בתהליך הגמילה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.